FINAAL

RAPLAMAA LAULUKARUSSELL FINAAL 2008

 

 

I vanuserühm (3.4.a)                                                     Juhendaja

 

STELLA SEPMAN        1.  „Kalad”                             Õnnela Sepman

                              2.  „Tore laps”

 

ELISE KREUZ             1.  „ Tibuke”                          Õnnela Sepman

                              2.  „ Väike ema”

 

EMMA LISETTE KADARPIK   1. „ Kuused ja jänkud”       Eve Adang

                                     2.  „Siil”

 

RIIN VOOLAID             1.  „Põdramaja”                      Ei esinenud

                               2.  „Kaks kalameest

 

II vanuserühm (5.-6.a)

 

 

NELE NOVEK              1. „Veli, kulla vellekene”                    Eve Adang

                              2.  „Päike tegi pai”

 

LAURA TIIDRUS          1.  „Meie kiisul kriimud silmad”            Ülle Pajumets

                              2. „Kommilaul”

 

SANDRA  TIIDRUS       1.  „Käpikud”                                  Ülle Pajumets

                              2.  „Lumememm”

 

III vanuserühm (7.-9.a)

 

MÄRTEN MÄNNISTE    1.  „Lapse palve päikesele”               Kaupo Männiste

                             2.  „Lapsepõlv on lahe aeg

 

KUSTI LILL               1. „Mullu mina muidu”                      Thea Paluoja

                             2. „ Buratino lauluke”

 

KADI POOM              1. „Unelaul”                                   Thea Paluoja

                             2. „Kassipoja laul”

 

 

 

 

 

 

IV vanuserühm (10.-12. a)

 

MERIT MÄNNISTE      1.  „ Näki laul”                            Maarja Koppelmann

                             2.  „ My favourite things”

 

ROBERT  REBEL         1.  „ Kui mõni tüdruk”                   Pilvi Pärnapuu

                             2. „ Eestlane olen ja eestlaseks jään”

 

ANELLE TREPP          1. „Sellest mullast”                      Thea Paluoja

                             2. „Talv on möödas”

 

V vanuserühm (13-15.a)

 

MAIT RÕÕMUS         1.  „Mul meeles veel”                    Aime Mäeasalu

                            2.  „Eesti muld ja eesti süda”

 

EGERT AVISTE         1. „Hommikul”                             Toomas Voll

                            2 „Tilluke saar”.

 

MICK PEDAJA          1. „Kaitseta”                               Thea Paluoja

                            2. „Veenus”

 

 

VI  vanuserühm (16.- keskkooli lõpp)

 

MAARJA SERT        1. „Laul Timmile”                            Aime Mäesalu

                          2. „Kaunilt kaua”

 

KRISTIINA LIPS     1. „Iial ei muutu võõraiks me”            Vahur Soonberg

                         2. „Neil päevil poln`d algust”

 

LIISA REBANE       1. „ Sa äratasid luiged minus lendu”    Thea Paluoja

                         2. „ Südamevalulaul”